Elektirik Akustik Ses & Işık Sistemleri

 

 

      Firmamız, sektöründe yılların verdiği deneyim ile sizlere en iyiyi, en kaliteliyi, daha önemlisi doğru tercihi sunuyor. Firmamızda kullanılan tüm malzemalar TSEK belgesine sahip olup, mekanlarımızın akustik değerleri bilgisayar ortamında simule ederek, en ideal sound değerlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Satış öncesi ve sonrası, konusunda deneyimli proje mühendislerimiz ve teknik elemanlarımız ile her an hizmetindeyiz.

FAALİYET ALANLARI   :

     Ses, ışık, görüntü, lazer, sinema, güvenlik sistemleri, konferasns salonları, toplantı salonları, sinema salonları, alışveriş merkezleri, stadyum, düğün salonu, cafe, bar, clup, gazino, restaurant, otel, müzik ve anons sistemleri, kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme ile en kısa sürede kurulumunu, teknik hizmetini ve kullanım eğitimini vermektedir.

ELEKTRİK ALTYAPI UYGULAMALARI   :

     Jeneratör, Kompanzasyon, Aydınlatma Sistemleri, Kamu İhale Kurumu binası Ankara, Ümitköy Bağlıca Villaları, Ak Center, Ak Plaza, Optimum Alışveriş Merkezi Ankara, Gama İş Merkezi ANKARA, Düzce yeni İl Müftülük binası led aydınlatma, Akustik duvar panelleri, akustik asma tavan konusunda siz değerli müşterilerimize ses mühendislerimiz ile koordineli olarak; Konferans salonları, Sinemalar, Hastaneler, Ofisler, Stüdyolar için doğru uygulama ve kesin çözümler sunmaktayız, uygulama kullanılan ürünlerimiz, esnek cam elyaf dokusu, yangına dayanıklılığı, diğer taşyünü ürünlerine oranla, çok daha yüksek nem, ses emme, suya dayanıklı ve zamanla deforme olup ufalanmayan, TSEK standartlarına uygun yüzeyi yangına dayanıklı her renk ve dekoratif uygulamalar için kullanılan kumaşlarla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Salon içinde akustik değerlerin tam olarak elde edilmesi, sadece cam elyaf ve kumaş ile elde edilmediğini, salona uygun ses sistemine bağlı olarak hoparlör ve subbass sistemlerin konumuna göre, tavan ve duvarlarda bas sesler için 6 mm ve tiz sesle için 3 mm 1 cm aralıklı delikli kontraplak ve alçıpanel sistemlerle salon içi ses dolaşımı dengelenmelidir.

 

Dış Cephe
Dış Cephe

  Dış Cephe (İzolasyon Mantolama) MANTOLAMA Binalarda ısı yalıtımı için içten, dıştan ve...

» Devamını Okuyunuz
İç Mimari Dekorasyon
İç Mimari Dekorasyon

  İç Mimari Dekorasyon            Macit Yapı olarak iç mimari-tasarım bölümümüzde almış...

» Devamını Okuyunuz
Asma Tavan
Asma Tavan

  Asma Tavan & Bölme Duvar          Kaliteli hammadde kullanılarak son teknoloji...

» Devamını Okuyunuz
Paslanmaz Uygulamalar
Paslanmaz Uygulamalar

     Paslanmaz Uygulamalar     Macit Yapı olarak iç mimar-tasarım bölümümüzde almış olduğumuz...

» Devamını Okuyunuz
Işık Sistemleri
Işık Sistemleri

Elektirik Akustik Ses & Işık Sistemleri           Firmamız, sektöründe yılların verdiği...

» Devamını Okuyunuz
Pvc Doğrama
İnşaat Faaliyetlerimiz
İnşaat Faaliyetlerimiz

İnşaat Faaliyetlerimiz   Macit Yapı  Gayrimenkul  Ankara’da kurulmuş olup; günümüze kadar kamu...

» Devamını Okuyunuz

İlanlarımız